Zapytanie ofertowe


Montaż instalacji elektrycznej

Prześlij na nasz adres e-mail podany w stopce strony projekty instalacji elektrycznej wraz ze swoimi wymaganiami, również tymi dotyczącymi pozostałych instalacji teletechnicznych. Podaj swoje imię i nazwisko, nr. telefonu, adres email oraz adres inwestycji.

Wycena instalacji systemu alarmowego

Prześlij na nasz adres e-mail podany w stopce strony rzuty wnętrza budynku lub zdjęcia wszystkich pomieszczeń z oknami i drzwiami zewnętrznymi wraz z podaniem imienia i nazwiska, telefonu, adresu email oraz adresem inwestycji.

System alarmowy może sterować inną automatyką domową – roletami, bramami, może zostać podzielony na strefy np. tzw. nocną, która chroni część budynku gdy domownicy śpią. Może zostać rozbudowany o czujniki dymu i ognia, czujniki zalania oraz czujniki gazów – w tym gazów usypiających. Może zostać rozszerzony o tzw. ochronę obwodową, która ma celu wykrycie potencjalnego zagrożenia na podejściu do budynku.

Opisz czego spodziewasz się po systemie alarmowym, w ilu miejscach będziesz potrzebował manipulatorów sterujących, czy chciałbyś aby alarm powiadamiał Cię o zdarzeniach, czy posiadasz zwierzęta domowe i wszystko co przyjdzie Ci do głowy.

My postaramy się to wszystko ogarnąć, sprawdzić możliwości, doradzić i przedstawić rozsądną wycenę systemu.

Wycena instalacji monitoringu

Prześlij na nasz adres e-mail podany w stopce strony imię i nazwisko, nr. telefonu, adresu email oraz adres inwestycji.

Opisz nam swoje wymagania dotyczące systemu monitoringu, ilość wymaganych kamer oraz miejsca ich montażu, rodzaj terenu, na który zwrócone będą kamery oraz przewidywany czas, przez który mają być zachowane nagrania. Czy moją to być kamery stacjonarne, obrotowe, czy chcesz sterować kamerami obrotowymi itp.

Wycena automatyki domowej – domu inteligentnego

Prześlij na nasz adres e-mail rzuty wnętrza budynku z posiadaną dokumentacją instalowanych systemów wraz z podaniem imienia i nazwiska, telefonu, adresu email oraz adresu inwestycji.

Opisz jakie systemy zostaną zainstalowane w budynku wraz ze swoimi wymaganiami dotyczącymi funkcji, które miałaby spełniać automatyka budynku.

Przetwarzanie danych

Wszystkie podane informacje nie będą przetwarzane w żaden sposób ani tym bardziej rozpowrzechnione. Podanie ich wymagane jest wyłącznie do kontaktu i na potrzeby określenia przybliżonych kosztów inwestycji.

Jeżeli nie sprawi Państwu kłopotu prosimy o informację jak trafili Państwo na naszą firmę. Czy poprzez stronę internetową, Facebook, z polecenia czy jeszcze w inny sposób.