Systemy alarmowe


Systemy alarmowe

Montaż systemów alarmowych

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu budowy systemów sygnalizacji włamiania i napadu (SSWiN) oparte o najnowocześniejszy sprzęt wiodących w branży producentów. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz sprawdzonego sprzętu pozwala na budowę bezawaryjnie działających systemów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Instalacje alarmowe chronią nasze mienie i życie, nie warto sie zastanawiać czy inwestować w system alarmowy, gdy dojdzie do włamania będzie już za późno.

Alarm bezprzewodowy

Nie trzeba kuć ścian

Aby ograniczyć koszt instalacji systemu alarmowego jego okablowanie powinno być rozprowadzone w trakcie układania instalacji elektrycznej budynku. Koszt okablowania nie jest duży i nawet jeżeli zdecydujemy się na montaż całego systemu w późniejszym czasie, ograniczy to znacznie końcowy koszt.

W zamieszkałym domu można również z powodzeniem zainstalować system alarmowy, nie trzeba kuć ścian. Dynamiczny rozwój technologii bezprzewodowych pozwala na budowę systemów alarmowych, które do komunikacji używają fal radiowych, eliminuje to uciążliwe prace remontowe. Szyfrowane połączenia radiowe stosowane w profesjonalnym sprzęcie oraz profesjonalny montaż pozwalają na budowę bezpiecznych i trwałych systemów alarmowych.

 
 

Systemy alarmowe

Inteligentne rozwiązania

Nie tylko alarm

W obecnych czasach system alarmowy nie musi służyć tylko do ochrony przed włamaniem, można z jego pomocą sterować pracą innych urządzeń, również niezwiązanych z ochroną mienia. Sterowanie bramami wjazdowymi, roletami, temperaturą w budynku, oświetleniem to tylko niektóre z zastosowań obecnych systemów. Profesjonalna instalacja nie służy tylko do ochrony mienia użytkowników w trakcie ich nieobecności, odpowiednio dobrane i zamontowane czujniki oraz programowanie central alarmowych pozwolą na ochronę nawet wtedy, kiedy przebywamy w domu. Odpowiednio zaprojektowane strefy dzienne i nocne, zastosowanie czujek reagujących na gazy oraz przeciwpożarowych pozwala chronić zdrowie i życie mieszkańców.

Powiadamianie GSM

Powiadomienie nas samych, lub odpowiednich służb w momencie wykrycia zagrożenia powala wyeliminować bądź znacznie ograniczyć szkody w przypadku zaistnienia zdarzenia.

Zastosowanie w systemie alarmowym modułów GSM pozwala na odebranie sygnału gdziekolwiek przebywamy, pozwala też w pełni sterować samym systemem oraz połączonymi urządzeniami.

 

Instalacja dopasowana do potrzeb

Bezpłatna wycena systemu

Decydując się na montaż systemu alarmowego w domu, firmie czy sklepie warto zastanowić jakiej funkcjonalności będziemy od systemu wymagać, jakie strefy miałby chronić, jakie funkcje podstawowe i dodatkowe powinna spełniać instalacja. Oferujemy doradztwo w wyborze oraz bezpłatną wycenę systemu alarmowego.

Serwis instalacji alarmowych

Oferujemy pełen serwis montowanych systemów alarmowych, naprawę, modernizację i rozbudowę istniejących instalacji.

Oferujemy również serwis i montaż instalacji telewizji przemysłowej

Kilka zdjęć z montażu