Monitoring


Oferujemy kompleksowe usługi związane z wykonaniem instalacji monitoringu wizyjnego.

monitoring konin

Po co mi monitoring ?

W dzisiejszych czasach stosowanie monitoringu przemysłowego stało się nieodzowną częścią prowadzenia biznesu. W przedsiębiorstwach, budynkach użyteczności publicznej, sklepach, a nawet w domach prywatnych stosowanie monitoringu pozwala wyeliminować szkody związane z kradzieżą, włamaniami oraz aktami wandalizmu. System telewizji przemysłowej zrealizowany zgodnie z zasadami i przy zastosowaniu odpowiednio dobranego sprzętu nie tylko pozwala na rejestrację zdarzeń, ale samo jego zainstalowanie działa odstraszająco na potencjalnie szkodliwe zachowania.

Coraz częściej stosowany jest monitoring domów prywatnych, koszt odpowiednio dobranej instalacji będzie niższy niż szkody wyrządzone przez włamywaczy. Zabezpiecza mienie, a nawet życie mieszkańców. Nie zawsze możemy liczyć na sąsiedzką pomoc, nie zawsze możemy mieć pełne zaufanie do osób zajmujących się naszymi dziećmi. W firmach spedycyjnych i tam gdzie następuje obrót towarami, w magazynach, firmach transportowych instalacja monitoringu pozwala na eliminację, lub szybką weryfikację pomyłek.

Nowoczesny sprzęt CCTV

W naszych instalacjach stosujemy wysokiej jakości urządzenia rejestrujące obraz, który dzięki czytelności stanowić może niepodważalny dowód w postępowaniu policyjnym. Obsługa najnowszych metod kompresji w zastosowanym sprzęcie gwarantuje długi okres archiwizacji. Dodatkowym atutem zastosowania telewizji przemysłowej w firmie i domu prywatnym jest możliwość szybkiej weryfikacji alarmów wywoływanych przez instalacje ochrony mienia – włamaniowych, sabotażu, pożarowych itp.

Możliwość przeglądania obrazu z kamer na dowolnym komputerze podłączonym do sieci internetowej oraz telefonach komórkowych po instalacji odpowiedniego oprogramowania to kolejne zalety stosowanych urządzeń rejestrujących.

 
 

Indywidualne podejście

Projektujemy i instalujemy systemy telewizji przemysłowej z uwzględnieniem wymagań klienta, każdy projekt jest indywidualny. Wypracowane, atrakcyjne rabaty pozwalają nam na utrzymanie konkurencyjnych cen, które przekładają się na końcowy koszt instalacji. Oferujemy pełne wsparcie techniczne, modernizację istniejących instalacji CCTV, doradztwo oraz bezpłatną wycenę systemów monitoringu wizyjnego.

Sprawdź również naszą ofertę dotyczącą montażu systemów alarmowych.