Instalacje elektryczne Konin


instalacje elektryczne konin

Montaż instalacji elektrycznych

W ofercie naszej firmy znajduje się montaż instalacji elektrycznych niskiego napięcia.

Ofertę naszą kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Dotyczy ona wykonania wszystkich instalacji elektrycznych budynku od podstawowych instalacji zasilających, układów sterowania automatyki domowej po pełne okablowanie strukturalne dla inteligentnego domu (BMS), oferujemy również wykonanie sieci komputerowych kablowych i radiowych, zarówno w nowobudowanych budynkach jak również zamieszkałych.

Układy automatyki domowej

Automatyka domowa podnosi w znaczący sposób komfort korzystania z budynku ale również obniża koszty zużycia energii. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, bramami wjazdowymi i garażowymi, systemami nawadniania za pomocą przełączników, pilota, czy telefonu komórkowego praktycznie z każdego miejsca na świecie staje się bardzo modne i wygodne.

Połączenie instalacji automatyki domowej z systemami alarmowymi sygnalizującymi włamanie, pożar czy obecność gazów oraz telewizji przemysłowej wpływa znacząco na bezpieczeństwo mieszkańców.

 
 

Instalacje elektryczne

Okablowanie strukturalne

Jest to system okablowania teleinformatycznego budynku dla sieci komputerowych i telefonicznych, alarmowych, nagłaśniających i innych oraz zespół wielu innych urządzeń niezależnej instalacji elektrycznej budynku.

Zobacz również montaż instalacji systemów alarmowych, montaż systemów monitoringu oraz montaż instalacji inteligentnego domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kilka zdjęć z montażu